I ve firemním bydlení se můžete cítit jako doma

07.11.13

Co je to firemní bydlení? Líbí se vám muset zůstat v podnikové bydlení? Corporate bydlení je obvykle k dispozici vybavené apartmány a Condos, že firmy i jednotlivci pronájmu buď pro dlouhodobější (prodloužený pobyt) nebo krátkodobé bázi. Pobyty se může pohybovat od několika týdnů až měsíců. Pokud společnost vysílá zaměstnance z města na přiřazení, které se očekává, že bude trvat déle než několik dní, bude společnost Často se dívám na firemní možností bydlení ze dvou důvodů:

  • Důvod # 1: Úspory nákladů
  • Důvod # 2: Poskytování zaměstnance s home-jako je nastavení

I ve firemním bydlení se můžete cítit jako doma

Úspora nákladů a krátkodobé pronájmy

Použití na krátkodobý pronájem, jako zařízený byt apartmá je často dobrá volba pro firmy. Možná máte tým, který je na cestě do jiného města a pobyt na více než několik dnů. Mít tým podíl Byt může být podstatně nižší, než platit za jednotlivé hotelových pokojů. Zaměstnanci mohou Spolujízda společně, také šetří cestovní náklady. Poskytování firemní bydlení může být také lepší motivace pro zaměstnance přes s nimi zůstat v hotelu. Nejen, že jsou tam často dobrá občanská vybavenost v tomto druhu nastavení, ale další výhodou je, že zaměstnanci mohou dělat svou vlastní prádlo, dělat jejich vlastní vaření, a tak dále. V době, zaměstnanci potřebují, aby jejich rodiny s nimi, když je to delší pobyt business trip a v tomto případě, firemní byt je téměř nutností.

Home Like Nastavení

Hotely mohlo být pěkné, když jste poprvé přijet v novém městě, ale ztratí svůj lesk po několika dnech žije ve stísněných prostorách a jíst restaurace jídlo. Pokud vaše pracovníci jsou v domácnosti, jako je prostředí, bude to více žádoucí, aby jim přes hotelových pokojích a zvýšení pravděpodobnosti produktivity. Šťastný zaměstnanec je obecně mnohem více produktivní jeden. Firemní apartmány jsou obecně dobře vybaveny pro produktivitu s vynikající technologií přípravy a odpovídající pracovní prostory (versus malé hotelovém pokoji stole v již stísněném prostoru, například)

Cestování Zefektivnění

Tam jsou výhody společnosti mimo nákladů stejně. Některé firemní bytové podniky nabízejí konsolidované fakturace a další výhody, takže je snazší sladění a snížení nebo dokonce odstranění strasti zprávy o výdajích na zaměstnance. Vyrovnání s dobrou krátkodobou aut by mohla pomoci budete moci splnit vaše potřeby, pokud se vyskytnou.

Ať už jste zaměstnanec při pohledu na potenciální stint daleko od domova nebo jsou zaměstnavatel, který chce zefektivnit firemní cestování a ubytování, existují společnosti, ve velkých městech, které budou řídit Vaše firemní potřeby zařízenou krátkodobé nebo delší pobyt ubytování.

Reklama - odkazy

Zabezpečení domu

Efektivní zabezpečovací systém od D.I.SEVEN, využijte PCO od profesionálů v oboru. Celý proces PCO si u nás můžete objednat na klíč a nemusíte se tak o nic starat.


Investiční stříbro/zlato

Nakupte online investiční stříbro / zlato - celosvětově likvidní investiční stříbro / zlato, mince a slitky ze stříbra jako další atraktivní drahý kov, který Vám pomůže zvýšit, nebo alespoň uchovat hodnotu Vašeho majetku.


Vestavěné skříně Praha


Dovolená v Apartmánu

Neváhejte a využijte naší lákavé nabídky a vyberte si apartmány Chorvatsko podle svých představ. Využijte first i last minute nabídek již nyní.


Vestavěné skříně Komandor

Úsporné a stylové řešení do vašeho bytu nabízí vestavěné skříně Komandor.


Bezpečnostní agentura působící po celé ČR

Vyberte si ze široké nabídky bezpečnostních, úklidových a dalších služeb, které Vám nabízí bezpečnostní agentura s dlouholetou tradicí.


Praktické služby pro náhradní plnění

Odebírejte služby pro náhradní plnění od společnosti s dlouholetou praxí, získáte hodnotné služby a dostojíte zákonné povinnosti.


Objednejte si beton z pohodlí Vašeho domova. Dopravu i čerpání betonu zajistíme my.


Nedovolte, aby se pro Vás stěhování stalo noční můrou. Komplexní služby stěhování Praha pro Vás!


Moderní kuchyně Praha s doživotní zárukou na kování. Realizace do 1 měsíce od zaměření.


Process water and waste water treatment services including alternative solutions like constructed wetlands and reed-bed systems.

Synergy Gold: Spoření do zlata ochrání Váš majetek před inflací. Zlaté spoření se Synergy Gold.