Jsou rezidenční parky alternativou důchodovému bydlení?

10.11.13

Kde bydlet v důchodu?

Obytné parky, oni jsou odpovědí?

Oni obecně umožňují více než 55 let pronajímat půdu pro jejich domovů, aby se rozmístění a na. Některé parky operátoři mají různé věkové omezení, ale více než 55 let, je obecné pravidlo.

Nejen, že jsou Park domy obvykle levnější ke koupi než standardní cihel a malty domů, oni jsou obecně levnější běžet taky.

Jsou rezidenční parky alternativou důchodovému bydlení?

Tyto (mobilní) domy v dnešní době jsou velké a luxusní v jejich zařizovacích předmětů, často s více modcons než normální domů. Plně izolované a dvojitá s aktuální centrálních topných systémů, které jsou účinnější a spotřebovávají méně energie, než současné systémy. Tyto domy mohou více často než ne poskytují velký pohodlný obývací prostor, přepychové ložnice, luxusní koupelny a vynikající kuchyně, které jsou levnější spustit, že každý normální domů.

Někteří operátoři také levnější elektřinu a vodné jako, že si koupí energetické předem na obchodních poplatků, což znamená do levnější elektřinu a vodu sazby pro tyto zákazníky.

Další plus body jsou:

Žijete v komunitě stejně smýšlejícími lidmi ve stejné věkové rozmezí, na bezpečném parku v blízkosti místní občanské vybavenosti s manažery onsite parku ve věkovém rozmezí.
Bezpečnost, zabezpečení, Společenství. Odchod do důchodu skutečně může být zábava, efektivní a bezpečné.

Mnoho Webové stránky mají velmi užitečné zdarma informace o všech obytných parků, stejně jako odkazy na výrobce, jiné webové stránky s starobní poradenství a další. Existuje mnoho parků operátoři a mnoho výrobců z čeho vybírat. Přímé gov stránka nějaký velký důchodu poradit s sekci parku domů.

Mohu získat finance na těchto domů?

Ano - existuje mnoho a mnoho finanční společnosti, dát tam, které se specializují v této oblasti. Všechny tyto společnosti nabízejí různé služby a plány na financování domácí parku nákup. Jeho stojí nákupní kolem dostat to nejlepší řešení pro vás. Horní pár finanční společnosti Struktura financování tak, aby vyhovovaly vašim specifickým okolnostem a doporučil bych jednu z těchto společností. BPHF vlastně také nabízejí část směnárenské služby, kde si můžete část ex váš současný domov buď plně nebo část financování Vašeho domova. Jiní mají mírně podobné služby, ale žádný jsem viděl, jsou konkurenceschopné.

Takže jsou obytné parky odpověď na nákladově efektivní odchod do důchodu život, z větší části Ano. Taková široká škála domovů z různých výrobců a mnoha parků od různých operátorů z čeho vybírat. Ill vám vytvořit svůj vlastní názor nahoru.

Reklama - odkazy

Zabezpečení domu

Efektivní zabezpečovací systém od D.I.SEVEN, využijte PCO od profesionálů v oboru. Celý proces PCO si u nás můžete objednat na klíč a nemusíte se tak o nic starat.


Investiční stříbro/zlato

Nakupte online investiční stříbro / zlato - celosvětově likvidní investiční stříbro / zlato, mince a slitky ze stříbra jako další atraktivní drahý kov, který Vám pomůže zvýšit, nebo alespoň uchovat hodnotu Vašeho majetku.


Vestavěné skříně Praha


Dovolená v Apartmánu

Neváhejte a využijte naší lákavé nabídky a vyberte si apartmány Chorvatsko podle svých představ. Využijte first i last minute nabídek již nyní.


Vestavěné skříně Komandor

Úsporné a stylové řešení do vašeho bytu nabízí vestavěné skříně Komandor.


Bezpečnostní agentura působící po celé ČR

Vyberte si ze široké nabídky bezpečnostních, úklidových a dalších služeb, které Vám nabízí bezpečnostní agentura s dlouholetou tradicí.


Praktické služby pro náhradní plnění

Odebírejte služby pro náhradní plnění od společnosti s dlouholetou praxí, získáte hodnotné služby a dostojíte zákonné povinnosti.


Objednejte si beton z pohodlí Vašeho domova. Dopravu i čerpání betonu zajistíme my.


Nedovolte, aby se pro Vás stěhování stalo noční můrou. Komplexní služby stěhování Praha pro Vás!


Moderní kuchyně Praha s doživotní zárukou na kování. Realizace do 1 měsíce od zaměření.


Process water and waste water treatment services including alternative solutions like constructed wetlands and reed-bed systems.

Synergy Gold: Spoření do zlata ochrání Váš majetek před inflací. Zlaté spoření se Synergy Gold.