Co potřebujete vědět o financování nemovitostí

18.12.13

S počtem vlastností v majorly snížené ceny pro prodej po celé zemi právě teď, je to krátké prodeje, propadnutí majetku, nebo dokonce tradiční prodejní, mnozí z vás mohou být zvědaví, přesně to bude trvat koupit jeden z těchto diamantů v drsné, a pak pronajímat.

V tomto příspěvku se budeme vrhnout nějaké světlo na toto téma a mluvit o tom, co jako investoři, nebo by se investoři musí čelit, pokud jste se ponořit do světa nemovitostí investovat zde.

Pro ty z vás, kteří hledají informace o nákupu, rehabbing, pak prodej nebo nákup a pak dalšího prodeje transakcí, je tu další příspěvek na tomto blogu pro které, jak dobře, ale tady budeme soustředit na pronájem trzích.

Co potřebujete vědět o financování nemovitostí

Dříve než začnete

První věc, kterou musíte udělat, je, aby si sami dobrý hypoteční profesionál, pak buď dobrý realitní makléř nebo dobrý odhadce, nebo obojí.

Bod začíná s hypotečním profesionála je nastavit vaše očekávání přiměřeně. Uvedení na růže barevné brýle pro vlastnost, která se později naučíte, je z vašeho finančního dosahu je i srdcervoucí a využívání času, který by mohl být strávenou vámi, a vaše realitní makléř na více reálných podnicích.

Vaší hypotéky profesionální bude moci říct vám jdou úrokové sazby hypoték, a vytvořit nějaké scénáře toho, co budete muset sbírat každý měsíc, pokud jde o příjmy z pronájmu pro dané hypotéky.

Očekávat, že přijít s 25% až 30% z kupní ceny jako zálohu při nákupu investice do nemovitostí. Tím, že FHA má přísně primární bydliště hypotéky, většina, ne-li všechny tradiční vlastnictví hypotéky uzavřená v těchto dnech, jsou hotové podle pokynů konvenční programů, jinak známý jako Fannie Mae a Freddie Mac programy.

Věřitelé jsou velmi konzervativní s investičním majetkem v tomto okamžiku, jak by měly být, a chtějí vědět, koho půjčují peníze, aby na nich má zájem na podání je pracovat. Jejich myšlenka je, že někdo, kdo vlastní svůj vlastní bydliště pak kupuje nemovitosti k pronájmu bude chránit zájmy svého domova první, měly by běžet do finančních problémů, což je vyšší riziko.

Hypoteční sazby na investice do nemovitostí, po celé zemi jsou kdekoli od půl procenta na jedno procento, nebo více vyšší, než byste platit za majetek, který jste měli v úmyslu žít palců Opět platí, že to jde zpátky do rizika odměny obchodního modelu, který věřitelé používat. Jeden jiný kus informace, které byste měli mít na paměti, pokud se rozhodnete pracovat na některé z čísel před obraťte se na svého hypotečního odborníka je v pronájmu příjmu poměrná část základu na to, co se nazývá míra obsazenosti, což je obvykle 75% pronájem příjem, který očekávat. Věřitel očekávají majetek za uvolněné alespoň některé z času a tento výpočet do vašich poměrů.

Věřitelé hledají po dobu šesti měsíců rezerv v bance, což znamená, že byste měli mít dostatek buď kontrolu, úspory, nebo nějaký druh důchodového účtu (který je uvažován podíl) na pokrytí splátky hypotéky, včetně daní a pojištění majetku.

Při pohledu na velké finanční situaci s ohledem na koupi nemovitosti k pronájmu po celé zemi, zvažte, kolik údržba a opravy, které očekáváte vlastnost potřebovat v okamžiku, kdy ji vlastníte. To vše jde na spodním řádku.

Na druhou stranu však existují mnoho daňových výhod, které jsou k dispozici pro majitele pronájem nemovitostí, včetně odpisů pro úrokový náklad, mezi ostatními. Prosím, poraďte se se svým daňovým profesionální pro více informací.

Výpočet návratnosti investic

Výpočet návratnosti investic, nebo návratnost investic na pronájem nemovitosti je přímočarý proces. Tím, že v době psaní tohoto článku, že majetkové hodnoty jsou ploché přinejlepším, nebo klesá, budeme předpokládat, že váš hlavní důvod pro koupi nemovitosti k pronájmu, je pro měsíční příjem prospěch. Řekněme, že jste najít nemovitost, kterou chcete koupit, za $ 150,000. Můžete zapsat 25%, nebo 37.500 dolarů. Platíte náklady na uzavření $ 2,500, takže váš celkový zájem na majetku při zavírání je $ 40,000.

Hypotéky na 30 let v 6% po dobu 30 let na 112.500 dolarů, že jste výpůjčky 674,49 dolarů. Daně z majetku jsou 312 dolarů za měsíc a majetkového pojištění je další 80 dolarů měsíčně, za celkové měsíční výdaji na 1066,49 dolarů. Pokud očekáváte vlastnost k pronájmu za 1.300 dolarů za měsíc, by se vaše příjmy za jeden rok za $ 1.300 x 12, nebo 15.600 dolarů. Náklady jsou $ 1,066.49 x 12, nebo 12.797 dolarů. Rozdíl je 2803 dolarů. Rozdělte původní 40,00 dolarů od 2.803 dolarů a dostanete 14,2% návratnost investic. To je samozřejmě s výjimkou oprav, které mohou být nezbytné provést, ale je také bez jakékoliv daňové výhody, které mohou vzniknout.

Hledání nemovitosti

Váš realitní agent a / nebo odhadce má přístup k MLS (Multiple Listing System), a může říct, co domy hledáte v tak prodej a pronájem na. To pomůže jak určit, co byste měli očekávat, že zaplatí za potenciální vlastnost, a to, co můžete očekávat v výnosů z pronájmu. Také zkontrolujte, jak jsou vlastnosti pronájmu v konkrétních čtvrtích. Některé čtvrti mají vyšší míru neobsazenosti než ostatní, a chcete, aby se ujistil, že si budete moci pronajmout nemovitost, jakmile jste jej zakoupili.

Jakmile jste našli vlastnost, kterou chcete koupit, vždycky, vždycky mají své realitní právník recenzi zakázky v okně, které se smlouva umožňuje advokáta recenzi. Realitní kanceláře, aby žádný nárok být právníci, a mají dobrý právník na vaší straně mohou být neocenitelné při vytváření transakce hladce.

Reklama - odkazy

Zabezpečení domu

Efektivní zabezpečovací systém od D.I.SEVEN, využijte PCO od profesionálů v oboru. Celý proces PCO si u nás můžete objednat na klíč a nemusíte se tak o nic starat.


Investiční stříbro/zlato

Nakupte online investiční stříbro / zlato - celosvětově likvidní investiční stříbro / zlato, mince a slitky ze stříbra jako další atraktivní drahý kov, který Vám pomůže zvýšit, nebo alespoň uchovat hodnotu Vašeho majetku.


Vestavěné skříně Praha


Dovolená v Apartmánu

Neváhejte a využijte naší lákavé nabídky a vyberte si apartmány Chorvatsko podle svých představ. Využijte first i last minute nabídek již nyní.


Vestavěné skříně Komandor

Úsporné a stylové řešení do vašeho bytu nabízí vestavěné skříně Komandor.


Bezpečnostní agentura působící po celé ČR

Vyberte si ze široké nabídky bezpečnostních, úklidových a dalších služeb, které Vám nabízí bezpečnostní agentura s dlouholetou tradicí.


Praktické služby pro náhradní plnění

Odebírejte služby pro náhradní plnění od společnosti s dlouholetou praxí, získáte hodnotné služby a dostojíte zákonné povinnosti.


Objednejte si beton z pohodlí Vašeho domova. Dopravu i čerpání betonu zajistíme my.


Nedovolte, aby se pro Vás stěhování stalo noční můrou. Komplexní služby stěhování Praha pro Vás!


Moderní kuchyně Praha s doživotní zárukou na kování. Realizace do 1 měsíce od zaměření.


Process water and waste water treatment services including alternative solutions like constructed wetlands and reed-bed systems.

Synergy Gold: Spoření do zlata ochrání Váš majetek před inflací. Zlaté spoření se Synergy Gold.

Wiht 20% Discount fake rolex. More about the author best replica watch site. find more info https://www.luckreplica.com/. see missreplica. More information about https://www.replikklockor.com. hop over to this website repliki zegark贸w szwajcarskich. the newest https://konstantinchaykinwatches.com. With Discount https://www.goerwatch.com/. inexpensive https://www.zerokilledwatches.com/. click here to find out more who sells the best replica watches. see this website who sells the best replica watches. additional info domainswatches. Huge Discounts cheap replica watches under $50. 35% off usabreitling.com. Resources www.traveltagheuer.com. Welcome To richard mille replica ebay. shop hublot mp-05 laferrari replica india. anchor replica rolex. hop over to here replica tag heure. look here carbreitling.